Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius turėtų nedelsiant trauktis iš užimamų pareigų, nes jo elgesys menkina piliečių pasitikėjimą valstybe, sako Seimo opozicijos lyderis Julius Sabatauskas.

Po šalies Prezidento pareiškimo, kurį perdavė prezidento patarėjas, Seimo opozicija galimybių Jaroslavui Narkevičiui toliau likti poste nemato, teigia J. Sabatauskas.

„Nesibaigiantys ministro viešųjų ir privačiųjų interesų konfliktai, pradedant dukters apgyvendinimu Seimo viešbutyje ir baigiant lėšų skyrimo savo gyvenamosios aplinkos ir apygardos, kurioje yra išrinktas, gatvių asfaltavimui, nesugebėjimas tinkamai atstovauti Lietuvai užsienyje daro gėdą mūsų valstybei bei prasilenkia su bet kokiu padorumu ir etikos principais“, – sako J. Sabatauskas.

Opozicinės Seimo frakcijos susisiekimo ministrui yra parengusios ir interpeliacijos klausimus.

„Šis vis didesnį visuomenės pasipiktinimą keliantis cirkas turi kuo greičiau baigtis. Lengviausias būdas tai padaryti – ministrui pasitraukti pačiam. Jei ministras to nepadarys, Seime bus rengiama interpeliacija“, – sako J. Sabatauskas.

Seimo opozicinės frakcijos interpeliacijoje yra pateikę klausimus, susijusius su viešų ir privačių J. Narkevičiaus interesų painiojimu.

Laukiama susisiekimo ministro paaiškinimų dėl jo galimai netikslingų komandiruočių į Abu Dabį, sukeltos krizinės situacijos „Lietuvos pašte“, galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi skirstant valstybės lėšas gatvių asfaltavimo darbams Trakų rajone, kur gyvena pats ir yra išrinktas kaip Seimo narys bei Vilniaus rajone, šalia premjero namų.